38.048.10 - FURIO 2IN1 - USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 2 v 1, 240W
5,57 € +DDV
| Zaloga |
3.134 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.048.10 |
| Model | FURIO 2IN1 |
| Opis | FURIO 2IN1 je zmogljiv in sodoben USB kabel za polnjenje in prenos podatkov, zasnovan za uporabnike, ki zahtevajo maksimalno zmogljivost in vsakodnevno praktičnost. Ima dvojni vhod (USB-A/Type-C) in izhod Type-C, kar ga naredi združljivega s široko paleto naprav doma, v pisarni, na poti ali med potovanjem. Dolžina kabla 1 m zagotavlja priročno vsakodnevno uporabo. Kabel vključuje mehanizem za samodejno zvijanje, ki preprečuje zapletanje in omogoča urejeno, kompaktno shranjevanje. Ključna oblikovalska značilnost je prostorno aluminijasto ohišje v modnih barvah, ki je primerno za blagovno znamko in lasersko graviranje, kar izdelek naredi izjemno privlačen za promocijsko uporabo. Glavna prednost tega modela je izjemna moč polnjenja do 240 W (Type-C/Type-C), ki omogoča ultra hitro polnjenje in stabilen prenos podatkov, tudi za visoko zmogljive naprave. Primeren je za polnjenje pametnih telefonov, tabličnih računalnikov, prenosnikov, powerbank naprav in zmogljivih računalnikov. Podpora za PD (Power Delivery) zagotavlja hitrejše in učinkovitejše polnjenje, samodejno prilagajanje moči priključeni napravi in izboljšano varnost, ki ščiti naprave in baterije pred pregrevanjem in preobremenitvijo. Dobavlja se v darilni škatli, zato je FURIO 2IN1 vrhunska izbira za poslovna in promocijska darila. Ključne lastnosti: Material: aluminij, plastika • Dolžina kabla: 1 m • Tip kabla: izvlečni (samodejno zvijanje) • Vhod: USB-A/Type-C • Izhod: Type-C • Moč polnjenja: do 240 W (Type-C/Type-C) • Podpora PD (Power Delivery) • Funkcije: polnjenje in prenos podatkov • Združljivo z: powerbank napravami, mobilnimi telefoni, tabličnimi računalniki, prenosniki, visoko zmogljivimi računalniki • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 1 m |
| Paket | 200/50/1 |
| Neto teža | 0.06 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža, hitro polnjenje |
| Material | Aluminum, Aluminij, Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Izhod tipa C, PD Type-C |
| Črtna koda | 8605040065501 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 200 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.435 x 0.405 x 0.29 m |
| Teža bruto kartona | 14.70 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 854442900000 |
Podobni izdelki
37.018
ONES 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
5,46 € +DDV
Na zalogi: 4.282
blizu
38.129
INDUCTOR 60W 6IN1
USB/Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,51 € +DDV
Na zalogi: 5.342
blizu
38.171
FELIX 2IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, s funkcijo privezka za ključe, 2 v 1, 60W
4,09 € +DDV
Na zalogi: 3.971
blizu
38.172
KEPLER 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,58 € +DDV
Na zalogi: 12.638
blizu
38.186
MAX 2IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 2 v 1, 100W
9,56 € +DDV
Na zalogi: 3.010
blizu
38.202
TROJAN 100W 6IN1
Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, z držalom za mobilne naprave, 6 v 1, 100 W
5,46 € +DDV
Na zalogi: 2.952
blizu
blizu

